Sarp Levendoğlu Fan Club

Sarp Levenoğlunun Tek Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Photofiltre Resim Birleştirme

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
yasmin

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci/basketboll
Kişisel İleti : Steep
Dikkat : <marquee>Arkadaşlar daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi avatar imza ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmanızı rica ederim ((( AdMiN )))</marquee>

MesajKonu: Photofiltre Resim Birleştirme   Perş. Şub. 05, 2009 4:45 pm

alıntıdır!!!!!!

ilk olarak resimleri açın ve boş bi sayfa açın ama imza boyutundan bayaa büyük olsun resimdeki gibi

sonra ilk resmimizi boş sayfaya atalım copy - past yaparak

ikinci resmimizide atalım boş sayfamıza ama ilk resimden uzak biyerlerde olsun..resimdeki gibi...ve araç kutusundan resimdede var clone stamp tool u seçelim...yaklaşık ayarları yine resimde gösterdim

bu aracı kullanmayı bilenler vardır sanırım bunla alakalı bi ders de verilmişti......soldaki resmin ( yani uzak bi kenara yapıştırdığımız resmin ) üzerine (ben sarı renkle karaladığım kısma tıkladım) ctrl tuşuna basılı tutarak clone stamp tool aracıyla tıklayın ...ve ilk resmin (([b]tıkladıgınız yerle aynı hizada tutmaya çalışın ) kenarında mouse u gezdirin diğer resmin kopyası çıkıcaktır ama ilk resmin imzaya göre kenarında iyi bi yerde gezdirin...resimle arası yumuşak olsun diğer taraf tam olarak görünsün

sonra 3. resmide boş sayfanın bi kenarına atın ve aynı işlemi uygulayın

isterseniz 4. 5. vs resimlerde yapabilirsiniz...ama ben 3 resimlik yapıcam...sonra imzaya uygun belli bi yeri seçiyorum ve sağ tıklayarak crop diyorum

birazda süsleyince sonuç güzel oluyo

Kullanıcı profilini gör

Photofiltre Resim Birleştirme
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» - DoRa - Photofiltre Dersleri
» Simli Resim Yapımı
» Photofiltre'de userbar yapımı
» İmzaya nasıL Resim KoyuLuR?
» İçinden gelen bir resim ekle...